​Urządzenie NovoTouch wykorzystujące rozwiązanie do współpracy NovoConnect zdobywa nagrodę Commercial Integrator’s 2017 BEST Award

Commercial Integrator BEST Awards (Best Electronics Systems Technologies) to coroczne zestawienie najbardziej wyróżniających się produktów i usług, które mają wpływ na branżę integratorów AV.

Wyboru nominacji do nagród BEST Awards dokonała bezstronna komisja składająca się z 12 wiarygodnych liderów branży oraz redaktorów serwisu Commercial Integrator. Szczególną uwagę poświęcono innowacji, funkcjonalności, konkurencyjności oraz korzyściom dla użytkownika.

 

 

„Jury składające się z redaktorów CI i TD oraz zaufanych integratorów miało w tym roku twardy orzech do zgryzienia”, twierdzi Tom LeBlanc, redaktor naczelny serwisu Commercial Integrator. „Jesteśmy dumni z tegorocznych zwycięzców i mamy pewność, że firmy, które korzystają z tych rozwiązań, uzyskają zwrot z inwestycji”.

 

Nagrodę Commercial Integrator 2017 BEST Awards w kategorii interaktywnych tablic otrzymało rozwiązanie Vivitek — NovoTouch

 

 

Urządzenie NovoTouch firmy Vivitek dostępne w wersji 65-, 75-, 86- oraz 98-calowej to interaktywny, wielkoformatowy wyświetlacz działający w rozdzielczości Ultra HD 4K, wykorzystujący technologię współpracy NovoConnect. NovoTouch obsługuje do 20 punktów dotykowych i ułatwia udostępnianie i porównywanie treści oraz współpracę w różnych konfiguracjach dzięki niezwykle intuicyjnej obsłudze. Oprogramowanie dla prowadzącego spotkania umożliwia między innymi nawiązanie połączenia z maksymalnie 64 użytkownikami jednocześnie, wyświetlanie czterech prezenterów jednym kliknięciem, pokazywanie ekranów podglądu i moderowanie dyskusji.

http://www.commercialintegrator.com/av/best-awards-winners-2017/slideshow/11

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Skontaktuj się z nami w celu chęci zakupu lub prezentacji produktu. W przypadku pytań dotyczących kwestii technicznych odwiedź naszą stronę pomocy.