Projektor VIVITEK Q6 Qumi – 475 gramów wielkich możliwości!

Rozdzielczość WXGA (1280×800), jasność 800 ANSI lumenów i współczynnik kontrastu na poziomie 30 000: 1 – to podstawowe parametry projektora, którego wysokość nie przekracza 34 milimetrów . VIVITEK Qumi Q6 może wyświetlać obraz z aparatów cyfrowych, laptopów, smartfonów, tabletów, flash USB lub bezpośrednio z własnej, wbudowanej pamięci 2,5 GB. Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi bezprzewodowo połączy się z urządzeniami z systemem Android,  iOS, a także z komputerami. Obraz, który wyświetla może mieć przekątną do 90 cali (2,3 m).

 

Vivitek Qumi Q6 jest dostępny w cenie brutto 2949 zł (z VAT), aż w siedmiu kolorach obudowy - czarnym, białym, jasnoniebieskim, czerwonym,  pomarańczowym, złotym i grafitowym. 

 

Qumi Q6 dołącza do rodziny projektorów kieszonkowych Viviteka. Choć wygląda niepozornie to oferuje naprawdę poważny zestaw zaawansowanych funkcji. Można śmiało stwierdzić, że jest przygotowany do zadań specjalnych, nie tylko do domowej rozrywki, ale również do zastosowań biznesowych.

 

Źródło światła LED zapewnia żywotność do 30 000 godzin bezobsługowej pracy. Dla miłośnika kina, który będzie korzystał z projektora 3h dziennie oznacza to 10 000 dni czyli około 27 lat pracy urządzenia.

 

Funkcjonalność to przede wszystkim możliwości połączeń i pobierania treści z innych urządzeń. Qumi Q6 jest zgodny ze standardem MHL co pozwala na strumieniowe przesyłanie video i audio z kompatybilnego urządzenia mobilnego. Ma dwa złącza HDMI , USB i wbudowane WiFi oraz głośnik 2W z wieloma portami połączeń.

 

Wbudowana przeglądarka MS Office® i Adobe ™ PDF – pozwala otwierać pliki potrzebne przy prezentacjach. Urządzenie oferuje odtwarzacz multimediów co pozwala na bezpośrednie uruchamianie filmów czy pokazów zdjęć.

Bardzo ciekawą, biznesową i edukacyjną funkcjonalnością jest możliwość podłączenia do 4 źródeł obrazu i  jednoczesnego wyświetlania treści na podzielonym ekranie (Wymaga aplikacji EzCast Pro).

Urządzenie objęte jest 3-letnią gwarancją producenta, zaś dla sektora edukacyjnego (po rejestracji) gwarancja ta może być bezpłatnie przedłużona do 5 lat.

 

 

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Zachęcamy do kontaktu - dziel się z nami swoimi sugestiami i opiniami, abyśmy mogli się rozwijać dla naszych klientów.