Vivitek otrzymuje cztery nagrody Best of ISE 2017!

Targi ISE 2017 dobiegły końca! Vivitek aż czterokrotnie został wyróżniony nagrodą Best of ISE Awards for 2017’ przyznawaną przez rAVe. Best of ISE Awards to obiektywny konkurs prowadzony przez redakcję rAVe wyróżniający najlepsze produkty na targach ISE 2017. W konkursie wzięło udział ponad 1200 producentów oferujących niemal 2700 nowych produktów. Warto zauważyć, iż uczestnicy nie mogą wziąć bezpośredniego udziału w głosowaniu ani prowadzić kampanii reklamowych związanych z głosowaniem.

 

Produkty Vivitek zdobyły następujące nagrody:

▪ najlepszy nowy produkt NovoEnterprise w kategorii Współpraca bezprzewodowa

▪ Najlepszy nowy produkt Qumi Q8 w kategorii Projektor Przenośny

▪ Najlepszy nowy projektor DK8500Z w kategorii High-End Fixed Install

▪ Najlepszy nowy bezprzewodowy system Huddle-Room – NovoEnterprise

 

Najlepszy nowy produkt w kategorii Współpraca bezprzewodowa

Vivitek otrzymał nagrodę za produkt NovoEnterprise w kategorii "Najlepszy Nowy produkt do współpracy bezprzewodowej" Dzięki urządzeniu NovoEnterprise użytkownik otrzymuje łatwe prowadzenie spotkań z użyciem bezprzewodowe i bezproblemowe systemu do współpracy. NovoEnterprsie to urządzenie, które zwiększy efektywność i wydajność Twoich spotkań! NovoEnterprise został zaprojektowany, aby zapewnić gościom na spotkaniu bezprzewodowe i bezpośrednie połączenie z projektorem lub ekranem. Urządzenie Plug-and-play LauncherPlus z wbudowanym modułem wi-fi zapewnia gościom możliwość bezprzewodowego podłączenia ich laptopów z siecią​​ w ciągu kilku sekund.

 

 

Czytaj więcej

 

Najlepszy nowy projektor przenośny

Kieszonkowy projektor Qumi Q8 firmy Vivitek otrzymał nagrodę "Najlepszy nowy projektor przenośny" Projektor Qumi Q8 to unikalne połączeniem wysokiej rozdzielczości Full HD i jasności 1000 ANSI lm w kieszonkowej obudowie. To najmniejszy na świecie projektor LED-owy o rozdzielczości 1080p, który możesz zabrać ze sobą wszędzie: 90 x 114 x 43 mm To również idealny kompan podróży nie tylko ze względu na swoje wyjątkowo małe rozmiary, ale i masę. Qumi Q8 waży jedynie 621 gramy.

 

 

Czytaj więcej

 

Najlepszy Projektor w kategorii High-End Fixed Install

Projektor DK8500Z marki Vivitek- uznany za najlepszy projektor w kategorii High-End Fixed Install Projektor DK8500Z oferuje wyjątkową jasność obrazu przy rozdzielczości 4K / UHD i 7500 ANSI Lumenów. Projektor DK8500Z jest profesjonalnym rozwiązaniem wyposażonym w laserowe źródło światła o żywotności 20 000 godzin, elektryczny lens shift i możliwość zapisu pozycji obiektywu. Elastyczność instalacji zapewniona jest przez 8 opcjonalnych obiektywów (od 0,38: 1 do 5,31-8,26: 1). Dzięki dodatkom takim jak Edge-blending, warping oraz montażowi 360 stopni, DK8500Z jest naprawdę wszechstronnym projektorem 4K.

Czytaj więcej

 

Najlepszy nowy bezprzewodowy system Huddle-Room – NovoEnterprise

Wyeliminowanie kłopotów z kablami jest jednym z kluczowych elementów zwiększających efektywność spotkania. Używanie urządzenia NovoEnterprise przynosi znacznie jednak więcej korzyści. Możliwość płynnego przełączania się między prelegentami, udostępnianie ekranów na 4-drożnym ekranie podziału, możliwość dokonywania notatek, a nawet udostępniania plików wszystkim uczestnikom zagwarantowała przyznanie tej nagrody właśnie urządzeniu NovoEnterprise za najlepszy system Wireless Huddle-Room.

 

 

Czytaj więcej

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Skontaktuj się z nami w celu chęci zakupu lub prezentacji produktu. W przypadku pytań dotyczących kwestii technicznych odwiedź naszą stronę pomocy.