VIVITEK NA ISE 2020 - STOISKO 5-R60

Celebrate together
ISE logo - Gold Sponsor
STOISKO 5R60
Kod rejestracyjny: 706766
10 lat w regionie EMEA

Siła Projekcji

Bezprzewodowa komunikacja

Digital Signage


Rok 2019 oznacza 10 lat obecności Vivitek w regionie EMEA oraz na ISE. Na stoisku 5R60 zapraszamy do świętowania naszych osiągnięć ostatniej dekady. 

Ten rok to kamień milowy w naszej działalności. Będziemy dysponować najbardziej wszechstronną ofertą, jaką kiedykolwiek prezentowaliśmy. Pokażemy najszerszą ofertę wielkoformatowych ekranów, rozwiązań do współpracy bezprzewodowej oraz urządzenia do projekcji obrazu od podstawowego do zaawansowanego.

Zarejestruj się
Kod rejestracyjny: 706766
Delta - Unsuprassed color accuracy and depth
DU9000 projector
Nowy Projektor Laserowy

Nowe odkrycie o najwyższej jasności

Jednym z najważniejszych punktów programu ISE 2019 firmy Vivitek będzie nowy projektor laserowy, który może pochwalić się przełomowym poziomem jasności, wykorzystując technologię pojedynczego chipa DLP. Zapewnia on wydajność, którą udało się uzyskać wcześniej tylko przy użyciu tradycyjnej technologii 3-chipowej. Nowy flagowy projektor Vivitek z serii DU9800 zostanie zaprezentowany na ISE.

Wiodące rozwiązania do komunikacji bezprzewodowej

Vivitek jako pierwszy pokaże projektor laserowy z wbudowanym rozwiązaniem NovoConnect. Dodatek ten uzupełni zakres opcji "all in one", w celu wyposażenia dowolnej sali konferencyjnej w najlepszy bezprzewodowy system oraz obraz najwyższej jakości. 

W roku 2017 Vivitek przewodził na rynku dzięki zintegrowanym panelom dotykowym, kiedy wprowadził popularny panel NovoTouch. Z dumą ogłaszamy, że zakres ten zostanie rozszerzony o bardzo dokładny panel dotykowy z technologią pojemnościową (Capacitive Touch).

NovoConnect and NovoTouch devices
Digital Signage devices

Digital Signage

Monitory profesjonalne Vivitek będą wyposażone w system  NovoDS i NovoDS z obsługą Cloud Service - wszystko razem stanowi silną ofertę biznesową dla resellerów, a nasze silne portfolio rozwiązań Pro-AV jest idealne dla integratorów systemów.

Niezawodne i wytrzymałe rozwiązania Delta Video Wall

Ściany wideo LED  - gdy ważne są detale

Dodatkową atrakcją na stoisku będzie Delta Display Solutions z gamą rozwiązań LED do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Przykładowa ściana LED firmy Delta zapewnia doskonałą jakość i jednolitość obrazu dzięki ich drobnym pikselom, z jednoczesnym zapewnieniem wysokiej trwałości i niezawodności.

LCD video walls

Zaprezentowana zostanie również ściana LCD 2x2 z wąską ramką o wielkości 0,9 mm i ściana wideo LCD 3x3. Video Wall LCD firmy Delta to idealne rozwiązanie dla wymagających, ale ograniczonych przestrzenią control room’ów.

DLP 4K video wall cubes

Zapraszamy na ISE ISE, aby zobaczyć i przekonać się o wydajności Video Wall Cube firmy Delta w rozdzielczości UHD 4K i technologii laserowo-fosforowej przeznaczonej do środowisk sterowni. Oznacza to obszar monitorowania 4K Delta do czterech razy szerszy niż w przypadku oferty HD – idealne rozwiązanie do control room’ów, gdzie istotny jest każdy szczegół.

Przyjdź i odwiedź nas na stoisku. 5-R60!

Large Venue Large Venue
Digital SIgnage Digital Signage
Wireless Collaboration Komunikacja bezprzewodowa
Delta Display Delta Display

Godziny otwarcia

5

Lutego
wtorek 10:00 - 18:00

6

Lutego
środa, 9:30 - 18:00

7

Lutego
czwartek, 9:30 - 18:00

8

Lutego
piątek 9:30 - 16:00

Wieczór na ISE

6 lutego, Recepcja na stoisku, godz. 17:00
7 lutego, Recepcja na stoisku, godz. 17:00
Zarejestruj się
Kod rejestracyjny: 706766

Kod ISE

ISE kod Vivitek:
706766
ISE kod Delta:
830941

Do tygodnia przed otwarciem imprezy rejestracja przy użyciu jednego z powyższych kodów jest bezpłatna ! Proszę się upewnić, że zarejestrujesz się na czas na

www.iseurope.org

YouTube ISE 2019

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Zachęcamy do kontaktu - dziel się z nami swoimi sugestiami i opiniami, abyśmy mogli się rozwijać dla naszych klientów.