AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W WALENCJI

 

Niezawodność, prosty montaż, szeroki zakres gwarancji i świetny stosunek ceny do jakości to zaledwie część argumentów przemawiających za wyborem firmy Vivitek, które przedstawiła kadrze tej uczelni firma Sound & Systems - autoryzowany partner zajmujący się instalacją.

 

W ramach modernizacji kadra wybrała charakteryzujące się rozdzielczością WXGA i jasnością wynoszącą 5000 lumenów projektory DW832 oraz duże ekrany projekcyjne. Dystrybucją obu tych produktów zajmuje się firma Charmex. Wspomniane projektory są idealne do sal średniej wielkości.

 

Urządzenia te oferują cała gamę złączy i dużą jasność, co sprawia, że sprawdzają się w każdym środowisku. Systemy zostały połączone z urządzeniami nadawczymi i odbiorczymi za pośrednictwem skrętki nieekranowanej i konwertera. Dzięki temu w zmodernizowanych przestrzeniach można wyświetlać wysokiej jakości materiały audiowizualne i korzystać z dowolnych źródeł sygnału video.

 

Kliknij tutaj aby przeczytać cały artykuł >

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Zachęcamy do kontaktu - dziel się z nami swoimi sugestiami i opiniami, abyśmy mogli się rozwijać dla naszych klientów.