Centrum Vingparken gwarantuje udaną konferencję dzięki rozwiązaniom Vivitek

Współczesne sposoby i narzędzia pracy zmieniają konwencjonalny model stałego miejsca pracy. Dzięki coraz powszechniejszemu dostępowi do Internetu i coraz większej mobilności równie prawdopodobne jest, że wstąpimy do kawiarni, by wziąć udział w konferencji, jak i wypić filiżankę kawy. Jednak nawet w epoce Skype'a i wideokonfenecji jedna rzecz pozostaje niezmienna — ludzie wciąż chcą i lubią spotykać się, aby rozmawiać o sprawach dotyczących ich pracy. Dla biur, które w ostatnim czasie zdecentralizowały swoją działalność, próbując szerzej korzystać z pracy mobilnej — a także dla mniejszych firm, których nie stać na wynajem dużych powierzchni biurowych — kwestia tego, gdzie się spotkać i czy w miejscu takim będzie dostępne odpowiednie wyposażenie konferencyjne, zaczyna stanowić pewien problem. Centrum Konferencyjne Vingparken postanowiło sprostać temu wyzwaniu. Znajdujące się w norweskim Moss i otwarte w styczniu 2016 roku centrum jest pierwszym tego rodzaju ośrodkiem z salami konferencyjnymi zaprojektowanym pod kątem potrzeb osób prowadzących niewielkie działalności gospodarcze. Jest zlokalizowane w dawnej fabryce kluczy i oferuje pomieszczenia konferencyjne mogące pomieścić do 60 osób. Na terenie kompleksu znajduje się też ceniona restauracja RO, w której można organizować różnorodne wydarzenia — od lunchów po wesela.

 

Dzięki bogatej ofercie — oraz dostępności kompleksu także dla osób niezrzeszonych — Centrum Vingparken szybko zaczęło cieszyć się popularnością wśród okolicznych małych firm. Jak mówi Linn Marthinsen, dyrektor operacyjna Edumax AS (firmy zajmującej się dystrybucją rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej i edukacji): „Atutem Vingparken jest bardzo dobra lokalizacja. Centrum znajduje się w pobliżu wielu specjalistycznych firm — od gabinetów lekarskich i psychologicznych po salony aromaterapii. Prowadzą je wykwalifikowani specjaliści, którzy mają swoje biura, ale nie posiadają sal konferencyjnych czy też wystarczająco dużej przestrzeni, by móc organizować większe zebrania”.

 

Istotną rolę w sprawnej organizacji konferencji pełni oferowany przez Vivitek DH976-WT — cyfrowy projektor multimedialny o wysokiej jasności….

 

Kliknij tutaj aby przeczytać cały artykuł >

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Zachęcamy do kontaktu - dziel się z nami swoimi sugestiami i opiniami, abyśmy mogli się rozwijać dla naszych klientów.