Urządzenia NovoDS firmy Vivitek trafiają do obwodu szkolnego w okręgu Matanuska-Susitna

Obwód szkolny w okręgu Matanuska-Susitna położonym ok. 56 kilometrów na północ od Anchorage w Stanach Zjednoczonych obejmuje 47 szkół, w których kształci się łącznie 18 000 uczniów. Jednym z centralnych miejsc tego okręgu jest tętniące życiem biuro administracji. Pełni ono wiele funkcji — służy między innymi jako duże centrum szkoleniowe, w którym odbywa się większość spotkań rady szkolnej.


Do tej pory polegano tutaj na niezbyt przyjaznej technologii odtwarzania materiałów multimedialnych, którą aktualny kierownik ds. IT, Michelle Hoyt z firmy Enterprise Applications, określił jako „rozwiązanie oparte na rotacji stron internetowych”. Potrzebne było nowoczesne rozwiązanie, które pozwoliłoby na wyświetlanie większej liczby obrazów na jednym ekranie i sprawiałoby wrażenie dużo bardziej profesjonalnego. Dzięki niemu zniknąłby również problem wielu osób, które przychodziły do biura na sesje szkoleniowe i miały trudność ze znalezieniem sali konferencyjnej lub harmonogramu spotkań.

Vivitek NovoDS Matanuska
Kliknij tutaj aby przeczytać cały artykuł >

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Zachęcamy do kontaktu - dziel się z nami swoimi sugestiami i opiniami, abyśmy mogli się rozwijać dla naszych klientów.