W domu i w biurze – uniwersalny projektor Vivitek DH913

Projektor powinien wyświetlać dobrze widoczny i bogaty w szczegóły obraz. Zależy to od jego podstawowych parametrów takich jak rozdzielczość, jasność i kontrast. Najnowsze urządzenie marki Vivitek łączy podstawową rozdzielczość Full HD 1080p z jasnością 3500 ANSI lumenów i kontrastem 15 000:1. Gwarancja wysokiej jakości obrazu o żywych barwach wynika z zastosowania chipu DLP® firmy Texas Instruments oraz technologii Brilliant Color.

 

Za swobodę połączenia źródeł obrazu odpowiada zestaw złącz, który w przypadku DH913 jest więcej niż satysfakcjonujący VGA-In (2x), v1.4b HDMI (2x 1x których MHL), S-Video i Composite Video. Projektor wyposażono w szereg funkcji, które sprawdzają się przy profesjonalnych prezentacjach np. funkcja MHL daje możliwość przekazywania dźwięku i obrazu z urządzeń mobilnych za pomocą jednego kabla. Urządzenie jest kompatybilne z 3D z DLP® Link ™ i HDMI 1.4b Blu-Ray co podnosi jakość obrazu oraz wierność kolorów. Oferuje również pełną integrację z systemami sterowania Crestron® RoomView ™ EXTRON, AMX SSDP i Telnet

DH913 jest wyposażony w głośnik o mocy 10W. Za elastyczność instalacji odpowiada współczynnik  1.39-2.09: 1  oraz  zoom 1,5x.

Żywotność energooszczędnej lampy w trybie dynamic eko to aż 7000 godzin, atutem jest również system jej łatwej wymiany. Warto także wspomnieć o zabezpieczeniach. Producent zastosował gniazdo Kensington®, Security Bar oraz blokadę klawiatury. Projektor współpracuje z długimi kablami VGA o maksymalnej długości do 20 metrów.

Vivitek DH913 dostępny jest w cenie 4 143 zł z VAT. Gwarancja na urządzenie wynosi 3 lata na projektor i 1 rok na lampę (max 1000 godzin). 

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Skontaktuj się z nami w celu chęci zakupu lub prezentacji produktu. W przypadku pytań dotyczących kwestii technicznych odwiedź naszą stronę pomocy.