Wdrożenia

Szukaj według daty
lip 10, 2023

Projekcje przeszłości dzięki dzisiejszej technologii

Biorąc pod uwagę rolę, jaką Oldenzaal odegrało w rozwoju regionu Twente, ambicją Stichting Oldenzaalse Musea było podzielenie się z odbiorcami opowieściami o rzeszłości miasta.

Czytaj dalej
maj 29, 2020

LauncherPlus firmy Vivitek pomaga uczestnikom spotkań bez kłopotu połączyć się w obiekcie Hyatt Place Amsterdam Airport.

Wyjątkowa obsługa, dbałość o szczegóły i umiejętność sprostania wymaganiom gości to cechy wyróżniające wyjątkowy hotel. Są to cechy, którymi cieszą się goście czterogwiazdkowego Hyatt Place Amsterdam Airport od czasu jego otwarcia pięć lat temu.

Czytaj dalej
lip 22, 2019

Biblioteka — DU7090Z, laserowy projektor o wysokiej rozdzielczości i długiej ogniskowej

Dzięki laserowi nowej generacji zapewniającemu zaawansowaną technologię projekcji model DU7090Z oferuje zdumiewająco żywe kolory i wysoką jasność wynoszącą 6000 ANSI lumenów. Konstrukcja bez lampy oznacza niski koszt eksploatacji i zmniejsza potrzebę konserwacji, a także zapewnia stabilny obraz wysokiej jakości nawet przez 20 000 godzin. Model DU7090Z gwarantuje niesamowitą jakość projekcji w dużych pomieszczeniach oraz niezrównany zwrot z inwestycji.

Czytaj dalej
gru 4, 2017

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W WALENCJI

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W WALENCJI POSTANAWIA WYMIENIĆ STARY SPRZĘT AUDIOWIZUALNY NA NOWE URZĄDZENIA FIRMY VIVITEK

Czytaj dalej
<< < 1 - 2 - 3 - 4 > >>

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Skontaktuj się z nami w celu chęci zakupu lub prezentacji produktu. W przypadku pytań dotyczących kwestii technicznych odwiedź naszą stronę pomocy.