Wdrożenia

Szukaj według daty
lip 22, 2019

Biblioteka — DU7090Z, laserowy projektor o wysokiej rozdzielczości i długiej ogniskowej

Dzięki laserowi nowej generacji zapewniającemu zaawansowaną technologię projekcji model DU7090Z oferuje zdumiewająco żywe kolory i wysoką jasność wynoszącą 6000 ANSI lumenów. Konstrukcja bez lampy oznacza niski koszt eksploatacji i zmniejsza potrzebę konserwacji, a także zapewnia stabilny obraz wysokiej jakości nawet przez 20 000 godzin. Model DU7090Z gwarantuje niesamowitą jakość projekcji w dużych pomieszczeniach oraz niezrównany zwrot z inwestycji.

Czytaj dalej
gru 4, 2017

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W WALENCJI

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W WALENCJI POSTANAWIA WYMIENIĆ STARY SPRZĘT AUDIOWIZUALNY NA NOWE URZĄDZENIA FIRMY VIVITEK

Czytaj dalej
paź 31, 2017

Centrum nauki Lava Centre na Islandii

Centrum nauki Lava Centre na Islandii korzysta z zaawansowanych projektorów firmy Vivitek

Czytaj dalej
mar 8, 2017

Centrum Vingparken gwarantuje udaną konferencję dzięki rozwiązaniom Vivitek

Współczesne sposoby i narzędzia pracy zmieniają konwencjonalny model stałego miejsca pracy. Dzięki coraz powszechniejszemu dostępowi do Internetu i coraz większej mobilności równie prawdopodobne jest, że wstąpimy do kawiarni, by wziąć udział w konferencji, jak i wypić filiżankę kawy.

Czytaj dalej
<< < 1 - 2 - 3 - 4 > >>

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Zachęcamy do kontaktu - dziel się z nami swoimi sugestiami i opiniami, abyśmy mogli się rozwijać dla naszych klientów.