Gwarancja

Vivitek ręczy za najwyższą jakość swoich produktów, udzielając ich nabywcom bezkonkurencyjnej gwarancji.

Warranty Logo Final Compressed

Ponieważ ogromnie zależy nam, aby nabywcy urządzeń i usług Vivitek byli z nich w najwyższym stopniu zadowoleni, w regionie EMEA oferujemy program gwarancyjny, w ramach którego udzielamy na wszystkie projektory Vivitek dwóch, trzech lub pięciu lat gwarancji, uwzględniającej model i liczby godzin pracy urządzenia. 

 


Gwarancja standardowa
3 lat na projektor, 1 rok lub 1000 godzin na lampę (wcześniejszy z tych dwóch warunków)

 

Gwarancja na modele podstawowe
2 lata na projektor, 1 rok lub 1000 godzin na lampę (wcześniejszy z tych dwóch warunków) Projektory SVGA i Qumi Q2 Lite

 

Gwarancja na modele edukacyjne
5 lat na projektor, 3 lata lub 2000 godzin na lampę (wcześniejszy z tych dwóch warunków). Wybrane modele krótkoogniskowe (ST) i ultrakrótkoogniskowe (UST) oraz projektory wymienione w ofercie dla sektora edukacyjnego, jednakże tylko projektory, których użytkownikiem końcowym jest placówka szkolna lub uczelnia wyższa. Warunkiem skorzystania z tego rodzaju rozszerzonej gwarancji jest zarejestrowanie produktu w ciągu 90 dni od dokonania zakupu.


Gwarancja na projektor laserowy o ultrakrótkiej ogniskowej

3-letnia gwarancja na projektor / 3 lata lub 10 000 godzin na źródło światła (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).


Gwarancja na projektory instalacyjne dla modeli opartych na lampach UHP

5-letnia gwarancja na projektor, 1 rok lub 1000 godzin na lampę (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).

 

Gwarancja na laserowe projektory instalacyjne:

5-letnia gwarancja na projektor, 5-letnia gwarancja na źródło laserowo-luminescencyjne lub 20 000 godzin pracy (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).

 

Vivitek pragnie zaopatrywać rynek w niezawodne produkty, które nie tylko spełniają wymagania klientów, ale też dają im najwyższy poziom satysfakcji i radości z użytkowania.

 

 

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Skontaktuj się z nami w celu chęci zakupu lub prezentacji produktu. W przypadku pytań dotyczących kwestii technicznych odwiedź naszą stronę pomocy.