Rejestracja produktu (branża edukacyjna)

Dziękujemy za zakup produktu marki Vivitek oraz za poświęcenie czasu na jego zarejestrowanie. Rejestrując tutaj nabyty projektor, zyskujesz ważną przez 5 lat gwarancję na swój projektor, przeznaczoną specjalnie dla użytkowników z branży edukacyjnej. Rejestracja produktów Vivitek to proces szybki, łatwy i bezpieczny. Dzięki przekazanym nam tym sposobem informacjom możemy sprawniej obsługiwać posiadaczy naszych urządzeń. Rejestracja to także korzyść dla Klienta, który może być na bieżąco informowany przez Vivitek o aktualizacjach oprogramowania, interesujących go wydarzeniach i nowościach w naszej ofercie.

Pamiętaj! Gwarancja dotyczy wyłącznie regionów: Europy (w tym krajów nadbałtyckich i Rosji), Bliskiego Wschodu (w tym Izraela) i Afryki. Kliknij tutaj aby zapoznać się z zasadami gwarancji, jej postanowieniami i warunkami.

Click here to load this Caspio Cloud Database
Cloud Database by Caspio

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Skontaktuj się z nami w celu chęci zakupu lub prezentacji produktu. W przypadku pytań dotyczących kwestii technicznych odwiedź naszą stronę pomocy.