Informacje prasowe

Szukaj według daty
mar 27, 2020

NovoConnect zwiększa produktywność i możliwości komunikacyjne zespołów

Hoofddorp, Holandia, 28 stycznia 2020 r. Vivitek - wiodący producent bezprzewodowych urządzeń do wyświetlania i współpracy bezprzewodowej - wprowadził rozwiązanie do współpracy bezprzewodowej NovoConnect NC-X300. Zestaw NC-X300 został tak skonfigurowany, aby rozpoczęcie spotkania było proste, a jego obsługa w niezwykle łatwy sposób umożliwiała bezprzewodowe podłączenie dowolnego urządzenia do głównego ekranu.

Czytaj dalej
cze 13, 2019

PROJEKTOR D3600Z FIRMY VIVITEK ŁĄCZY MOC PROJEKCJI LASEROWEJ Z NIEWIELKIM ROZMIAREM I PRZYSTĘPNĄ CENĄ

Wszystkie zalety technologii projekcji laserowej w kompaktowej formie i bardzo atrakcyjnej cenie to tylko niektóre z wielu głównych korzyści oferowanych przez najnowszą rodzinę projektorów laserowych Vivitek – serię D3600Z.

Czytaj dalej
cze 30, 2017

​Urządzenie NovoTouch wykorzystujące rozwiązanie do współpracy NovoConnect zdobywa nagrodę Commercial Integrator’s 2017 BEST Award

Commercial Integrator BEST Awards (Best Electronics Systems Technologies) to coroczne zestawienie najbardziej wyróżniających się produktów i usług

Czytaj dalej
kwi 12, 2017

Vivitek otrzymuje cztery nagrody Best of ISE 2017!

Aż 4 produkty marki Vivitek zostały wyróżnione!

Czytaj dalej
<< < 1 - 2 - 3 > >>

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Skontaktuj się z nami w celu chęci zakupu lub prezentacji produktu. W przypadku pytań dotyczących kwestii technicznych odwiedź naszą stronę pomocy.