O firmie Vivitek

Dlaczego warto wybrać Vivitek?

Ponieważ oferujemy rozwiązania, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Ponieważ przenosimy biznes, edukację i działanie instytucji na nowy poziom. Ponieważ tworzymy rozwiązania wykraczające poza komunikację wizualną. Umożliwiamy organizację konferencji i wizualizację informacji w najprostszy możliwy sposób. Proste. Niezawodne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

1

Szerszy kontekst

Oceniając potrzeby klientów, zawsze bierzemy pod uwagę szerszy kontekst. Linia projektorów, wyświetlaczy i rozwiązań do pracy zespołowej Vivitek wykorzystuje najnowsze technologie, aby sprostać wymaganiom rynkowym w branży edukacji czy biznesu; sprawdza się także w zestawach kina domowego i w dużych obiektach.

2

Ekosystem Novo

Nasze rozwiązania bezprzewodowe i rozwiązania z zakresu digital signage w ekosystemie Novo to kompleksowy zestaw produktów, które razem — lub niezależnie od siebie — przynoszą użytkownikom korzyści dzięki bezproblemowej integracji, uproszczonej konfiguracji, łatwości obsługi i nieskomplikowanemu zarządzaniu.

3

Długoterminowa inwestycja

Nasze rozwiązania są trwałe i niezawodne, co sprawia, że stanowią doskonałą, długoterminową inwestycję. W Vivitek nie ma żadnych ukrytych kosztów, a aktualizacje oprogramowania sprzętowego są bezpłatne niezależnie od wielkości wdrożenia.

4

Najszersza gama rozwiązań AV

Dostarczamy nie tylko wiele znaczących nowości w branży AV, ale także oferujemy najszerszą gamę rozwiązań AV.

5

Najważniejszy jest klient

Pomagamy rozwijać biznes wielu naszym sprzedawcom dzięki wprowadzaniu stale poszerzanej gamy rozwiązań, które spełniają potrzeby klientów przy bardzo konkurencyjnych cenach.

6

Mądry wybór

Dostarczamy — zarówno dla kanału sprzedaży, jak i dla jego klientów — innowacyjne rozwiązania, które sprawdzają się jako rozsądna inwestycja.

Świadectwa klientów

 • Erwin Gyssels
  szef dywizji Visual Solutions,
  firma: Sanel

  Firma Vivitek jest wciąż nowym graczem na rynku, natomiast jest firmą niezwykle ambitną. Ma za sobą silną strukturę w postaci firmy Delta, która jest ważnym punktem odniesienia wśród producentów projektorów, a Vivitek ma energię, aby wyróżnić się na rynku AV. Dla nas jest to bardzo interesująca sytuacja, ponieważ firma Sanel również jest ambitna i ma możliwość rozwijać się wraz z marką Vivitek, promując ją bardzo aktywnie w krajach Beneluksu. Od 2008 roku Vivitek znacznie poszerzył swoją ofertę m.in. o rozwiązania digital signage, rozwiązania bezprzewodowe czy sprzedaż wyświetlaczy. Wiemy, że tych produktów będzie coraz więcej. Jest rzeczą oczywistą, że ogromny potencjał badawczo-rozwojowy marki Vivitek w połączeniu z organizacją Delta sprawi, że Vivitek stanie się kluczowym graczem w świecie profesjonalnych rozwiązań AV.

  Natalia Laguta
  kierownik działu rozwoju biznesu,
  firma: Digis

  Największym atutem firmy Vivitek jest różnorodność asortymentu. Od przenośnych projektorów Qumi, które z łatwością zmieszczą się w kieszeni, przez ciężkie urządzenia do dużych pomieszczeń, które mogą pracować w najtrudniejszych warunkach, po niedrogie i zwiększające produktywność modele do biur i instytucji edukacyjnych… Rozwiązania Vivitek mają ogromny wpływ na ewolucję rosyjskiego rynku projektorów. Z każdym rokiem produkty Vivitek stają się coraz bardziej popularne w Rosji, a liczba zleceń realizowanych przy pomocy projektorów Vivitek rośnie.

Innowacje technologiczne

Vivitek był pierwszą firmą, która wprowadziła na rynek projektor LED Full HD oraz wiodący w branży projektor Qumi z maleńkimi, ale mocnymi projektorami HD LED, a także projektory cyfrowe 3D z łączem DLP® firmy Texas Instruments.

DU9800Z

Projektory do dużych pomieszczeń

HK2200

Projektory do kina domowego

Seria D700Z

Projektory multimedialne

Seria D770

Projektory edukacyjne

Seria D200

Projektory przenośne

Seria Qumi

Projektory kieszonkowe i osobiste

Nagradzane rozwiązania:

 • projektory i wyświetlacze
  cyfrowe

 • rozwiązania
  do współpracy

 • urządzenia
  digital signage

Sukces komercyjny:

O sukcesie firmy świadczy popularność jej rozwiązań, które w 2018 roku pomogły jej zająć 9. miejsce wśród sprzedawców projektorów w całej UE.

O ciągłej innowacyjności firmy Vivitek świadczy fakt, że jest to:

 • Pierwsza firma, która wprowadziła pięcioletnią gwarancję na projektory do dużych pomieszczeń
 • Pierwsza marka, która wprowadziła panele dotykowe do pracy zespołowej
 • Pierwsza marka, która wprowadziła na rynek wysokiej klasy projektory LED (już w 2010 r.)

Globalna sprzedaż i marketing

Vivitek prowadzi globalną działalność związaną ze sprzedażą i marketingiem w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Zespół badawczo-rozwojowy firmy pracuje na Tajwanie, a zakłady produkcyjne znajdują się w Chinach. Produkty sprzedawane są na całym świecie za pośrednictwem autoryzowanych dealerów, dystrybutorów, sprzedawców, detalistów, sklepów internetowych i integratorów systemów.

Vivitek działa na rzecz ochrony środowiska:

W Vivitek dbamy nie tylko o innowacyjność, ale także o środowisko naturalne. Innowacyjność Vivitek wykracza poza codzienne działanie urządzeń. Nasze zaangażowanie na rzecz ekologii znajduje odzwierciedlenie w takich rozwiązaniach, jak:

Bezołowiowe lutowanie wszystkich części urządzeń, w tym elementów elektronicznych.

Stosowanie papieru pochodzącego z recyklingu oraz wykorzystanie jak najmniejszej ilości papieru oraz produktów papierowych do drukowania podręczników użytkownika i produkcji opakowań.

Inteligentne systemy chłodzenia zapobiegające nadmiernemu zużyciu energii.

Obudowy produkowane bez halogenowanych środków zmniejszających palność.

Stosowanie bezołowiowego szkła w obiektywach.

Jesteśmy marką Delta!

Delta Electronics, z siedzibą w Tajwanie, to renomowany, globalny producent elektroniki, który oferuje produkty powstające w oparciu o ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu, produkcji i inżynierii. Rozległa wiedza techniczna, jaką dysponuje firma Vivitek, pomaga jej w realizacji celu, którym jest stanie się światowym liderem technologicznym w branży projektorów.

Delta specjalizuje się w takich obszarach, jak:

Elektronika mocy

Automatyka

Infrastruktura

Chcesz dokonać zakupu?

Chcesz porozmawiać na temat
produktów Vivitek?

Skontaktuj się z nami

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Skontaktuj się z nami w celu chęci zakupu lub prezentacji produktu. W przypadku pytań dotyczących kwestii technicznych odwiedź naszą stronę pomocy.