NovoConnect zwiększa produktywność i możliwości komunikacyjne zespołów

 

Hoofddorp, Holandia, 28 stycznia 2020 r. Vivitek - wiodący producent bezprzewodowych urządzeń do wyświetlania i współpracy bezprzewodowej - wprowadził rozwiązanie do współpracy bezprzewodowej NovoConnect NC-X300. Zestaw NC-X300 został tak skonfigurowany, aby rozpoczęcie spotkania było proste, a jego obsługa w niezwykle łatwy sposób umożliwiała bezprzewodowe podłączenie dowolnego urządzenia do głównego ekranu.

Bezprzewodowe rozwiązanie do współpracy NovoConnect, to ekonomiczny sposób dla firm każdej wielkości na modernizację istniejących sal konferencyjnych, a także na wyposażenie nowych.

Dzięki NovoConnect NC-X300 konfiguracja jest prosta i gwarantuje natychmiastową pracę. Wystarczy podłączyć NC-X300 dozasilania i do istniejącego urządzenia wyświetlającego, takiego jak monitor lub projektor. Następnie użytkownik instaluje bezpłatne oprogramowanie do podłączenia laptopa lub może skorzystać z bezpłatnej aplikacji NovoConnect, aby podłączyć dowolne urządzenie mobilne do ekranu głównego. Aby uzyskać większą elastyczność, NC-X300 umożliwia klonowanie ekranu z systemów iOS i Android.

W przypadku, gdy polityka bezpieczeństwa firmy uniemożliwia zewnętrznym gościom pobieranie oprogramowania innych firm na ich urządzenia, zestaw NovoConnect NC-X300 zawiera również urządzenie USB - LauncherPlus. Jest to klucz typu plug and play, który pozwala gościowi łatwo dołączyć i zaprezentować się bez kłopotów lub konfiguracji.

NC-X300 może wyświetlać dwóch uczestników obok siebie, z możliwością natychmiastowego przełączania się na pozostałych członków zespołu. Oprócz łatwego udostępniania ekranu, NovoConnect firmy Vivitek oferuje wiele innych funkcji, takich jak bezprzewodowe udostępnianie plików między uczestnikami, rozszerzony pulpit lub robienie adnotacji za pomocą myszy bezprzewodowej.

Komentując wprowadzenie NovoConnect NC-X300, Holger Graeff, dyrektor generalny Vivitek EMEA, powiedział: „NC-X300 jest naszą nową opcją dla każdej firmy, która chce korzystać z wielu zalet bezprzewodowej współpracy. Oprócz NC-X300, Vivitek oferuje pełny Novo Ecosystem z modelami dodatkowymi, a także rozwiązania All-in-One z panelami NovoDisplay i NovoTouch. Połączenie między wszystkimi modelami jest możliwe za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji NovoConnect dla laptopów i urządzeń mobilnych, a także za pomocą modułów Launcher Launcher Plus. Dzięki tej rozbudowanej ofercie Vivitek jest wiodącym producentem bezprzewodowych urządzeń do współpracy i wyświetlania ”.

 

Dostępność

NC-X300 będzie dostępny pod koniec kwietnia 2020 r. MSRP wyniesie 599 EUR (bez VAT).

 

 

O Vivitek

Vivitek, marka Delta, oferuje szeroką gamę produktów do wyświetlania i prezentacji wizualnej. Linia cyfrowych produktów do projekcji i wyświetlania firmy Vivitek obejmuje najnowsze innowacje i technologie. Jesteśmy wstanie zaspokoić każde wymagania rynku w zakresie edukacji, biznesu, kina domowego i dużych sal konferencyjnych. Aby uzyskać więcej informacji o Vivitek, odwiedź www.vivitekcorp.com lub www.vivitek.eu

 

O Delta

Delta, założona w 1971 r., Jest globalnym dostawcą zasilaczy impulsowych i produktów do zarządzania ciepłem z bogatym portfolio inteligentnych energooszczędnych systemów i rozwiązań w dziedzinie automatyki przemysłowej, automatyki budynkowej, energii telekomunikacyjnej, infrastruktury centrów danych, ładowania pojazdów elektrycznych, energia odnawialna, magazynowanie i ekspozycja energii, aby wspierać rozwój inteligentnej produkcji i zrównoważonych miast. Jako światowa korporacja, kierując się swoją misją: „Dostarczać innowacyjne, czyste i energooszczędne rozwiązania na rzecz lepszego jutra”, Delta wykorzystuje swoje podstawowe kompetencje w zakresie wysokowydajnej elektroniki energetycznej. Delta obsługuje klientów za pośrednictwem biur sprzedaży, centrów badawczo-rozwojowych i zakładów produkcyjnych rozmieszczonych w blisko 200 lokalizacjach na 5 kontynentach.

W całej swojej historii Delta otrzymała różne światowe nagrody i uznanie za osiągnięcia biznesowe, innowacyjne technologie i zaangażowanie w ochronę klimatu. Od 2011 roku Delta jest notowana na światowym indeksie DJSI Indeksów Dow Jones Sustainability ™ przez 8 kolejnych lat. W 2017 roku drugi rok z rzędu Delta została doceniona przez CDP (poprzednio Carbon Disclosure Project) ze względu na swój wysoki poziom zaangażowania w zakresie ochrony klimatu.

 

Więcej informacji na temat Delta można znaleźć na stronie: www.deltaww.com lub www.delta-emea.com

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Skontaktuj się z nami w celu chęci zakupu lub prezentacji produktu. W przypadku pytań dotyczących kwestii technicznych odwiedź naszą stronę pomocy.