PROJEKTOR D3600Z FIRMY VIVITEK ŁĄCZY MOC PROJEKCJI LASEROWEJ Z NIEWIELKIM ROZMIAREM I PRZYSTĘPNĄ CENĄ

Hoofddorp, Holandia, 21 maja 2019 r. – Wszystkie zalety technologii projekcji laserowej w kompaktowej formie i bardzo atrakcyjnej cenie to tylko niektóre z wielu głównych korzyści oferowanych przez najnowszą rodzinę projektorów laserowych Vivitek – serię D3600Z. Trzy nowe modele – DH3660Z, DU3661Z i DH3665ZN – odzwierciedlają strategię firmy Vivitek, aby oferować przyszłościową technologię firmom każdej wielkości przy niskim całkowitym koszcie posiadania. Choć gama produktów jest dostosowana do każdego klienta, seria D3600Z jest również interesująca dla integratorów systemów poszukujących kompaktowych projektorów laserowych do symulacji lub wyświetlania projektów.

 

DH3660Z to idealny projektor laserowy do typowych sal konferencyjnych, natomiast DU3661Z jest zaawansowanym urządzeniem z połączeniem HDBaseT, które umożliwia instalację kabla o długości do 100 m bez pogorszenia jakości przesyłanego sygnału. Z kolei DH3665ZN to wysokiej klasy inteligentny projektor, wyposażony we wbudowane rozwiązanie NovoConnect, zapewniające możliwość bezprzewodowej kompleksowej współpracy podczas prezentacji.

 

Przy niewielkich rozmiarach i wadze zaledwie 7 kg seria D3600Z oferuje wybór jasności 4500 lub 5000 ANSI lumenów z rozdzielczością FullHD 1080p lub WUXGA. Gwarantuje to wysoką wydajność, ale bez gabarytów kojarzonych z projektorami laserowymi. Rozmiar odpowiedni dla małych pokoi umożliwia umieszczenie nowych projektorów w wielu miejscach, co czyni je bardzo wszechstronnymi, szczególnie w ograniczonych przestrzennie pomieszczeniach.

 Szybkie włączanie

Przemyślana konstrukcja i technologia wykonania serii D3600Z są widoczne przed użyciem urządzenia, w jego trakcie i po nim. Projektor włącza się w ciągu trzech sekund dzięki natychmiastowemu włączaniu i wyłączaniu lasera. Funkcje HDMI Signal-On i VGA Signal-On umożliwiają natychmiastową konfigurację urządzenia, dzięki czemu spotkania mogą rozpocząć się na czas.

 


Szybkie łączenie

Wykorzystanie do 3 interfejsów HDMI podczas spotkań pozwala na natychmiastowe przełączanie źródeł w celu zaoszczędzenia czasu. Aby osiągnąć jeszcze lepszą interakcję i elastyczność, użytkownicy mogą również korzystać z łączności bezprzewodowej. Urządzenie NovoProjector DH3665ZN zapewnia możliwość bezprzewodowej prezentacji oraz współpracy z wbudowanym rozwiązaniem NovoConnect firmy Vivitek. Podczas spotkań uczestnicy są w stanie zauważyć doskonałe odwzorowanie kolorów, a dzięki wbudowanemu głośnikowi o mocy 10 W wyraźnie usłyszą przekazywane informacje.

 


Szybkie wyłączanie

Funkcje szybkiego i bezpośredniego wyłączania projektora bez oczekiwania na jego schłodzenie umożliwiają wydajne łączenie uczestników spotkania. Jeśli użytkownik zapomniał wyłączyć projektor, przyjazna dla środowiska funkcja automatycznego wyłączania zasilania wyłączy urządzenie w przypadku nieodebrania żadnego sygnału wejściowego przez określony czas.

 


Łatwość instalacji

Kompaktowe modele D3600Z charakteryzują się wyjątkową elastycznością instalacji. Projektory wyposażone są w maksymalnie trzy porty HDMI, a model DU3661Z oferuje również standard HDBaseT umożliwiający podłączenie jednego kabla do przesyłania obrazu, dźwięku i sterowania na duże odległości. Dzięki szerokiemu 1,5-krotnemu powiększeniu i możliwości pionowego przesuwania obiektywu zakres wyświetlania ułatwia instalację, a poziome, pionowe i czworokątne korekcje geometrii obrazu znacznie uprościły wyrównywanie obrazu projekcji. Dostępne są również różne tryby projekcji, w tym tryb symulacji DICOM wzmacniający widoczność zdjęć rentgenowskich, idealny do wykładów z medycyny.

 

Niski całkowity koszt eksploatacji

Projektory laserowe serii D3600Z nie wymagają konserwacji, a ich stosowanie nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami. Konstrukcja bez lampy oznacza, że nie ma potrzeby planowania jej wymiany. Trwały laser projektora zapewnia do 20 000 godzin pracy.

 

Bezfiltrowa konstrukcja pozwala wyeliminować wszelkie obawy związane z bieżącą konserwacją, wymianą filtrów lub czyszczeniem. Ponadto w pełni uszczelniony mechanizm optyczny projektora redukuje wpływ cząsteczek kurzu na rdzeń, a zaawansowane zarządzanie temperaturą – ze zoptymalizowanym chłodzeniem i przepływem powietrza – zapewnia najlepszą w swojej klasie trwałość serii D3600Z.

 

Nie ma konieczności ponownego kalibrowania kolorystyki obrazu. Funkcja stałej jasności pozwala użytkownikom zdefiniować i zachować poziomy jasności od 25% do 100% zgodnie z ich potrzebami. Gwarantuje to stabilne utrzymanie wyświetlanych kolorów, ponieważ poziom oświetlenia nie ulega zmianie.

 

Kolejną cechą przemyślanej konstrukcji jest inteligentne zarządzanie wentylatorem, które automatycznie i dynamicznie dostosowuje prędkość jego obrotów do wybranego poziomu jasności. Oznacza to, że użytkownicy i publiczność mogą skupić się na wyświetlanych treściach i nie będą rozpraszani przez hałaśliwy wentylator. Dlatego urządzenia z serii D3600Z emitują tylko 29 dB w trybie Eco.

 

Jak mówi Holger Graeff, dyrektor generalny firmy Vivitek w regionie EMEA, „W firmie Vivitek uważamy, że każdy powinien móc korzystać z najnowszych osiągnięć technologii laserowej, ponieważ poprawia ona jakość życia. Dzięki serii D3600Z jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie zalety technologii projekcji laserowej jeszcze większej liczbie klientów w cenie, która czyni ją atrakcyjną propozycją dla znacznie szerszego grona osób niż dotychczas”.

 

Ceny i dostępność

Ceny urządzeń z serii D3600Z zaczynają się od 2090 EUR bez VAT za model DH3660Z, który będzie dostępny w czerwcu. Następnie w sierpniu w sprzedaży pojawi się projektor DU3661Z w cenie 2390 EUR bez VAT. Model DH3665ZN trafi na rynek jesienią za 2690 EUR bez VAT. Wszystkie modele będą miały standardową gwarancję na projektor laserowo-luminescencyjny – 5-letnią gwarancję na projektor i 5-letnią lub obejmującą 10 000 h pracy gwarancję na źródło laserowo-luminescencyjne (w zależności od tego, który okres upłynie pierwszy).

 

Vivitek dąży do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji i oferuje program dla regionu EMEA, w którym wszystkie projektory Vivitek są objęte gwarancją na wypadek awarii przez okres dwóch, trzech lub pięciu lat, w zależności od modelu i czasu pracy urządzenia.

Skontaktuj się z nami w celu chęci zakupu lub prezentacji produktu. W przypadku pytań dotyczących kwestii technicznych odwiedź naszą stronę pomocy.